Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 09 AUG 19:44
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vas
nr. 631793

Vas, Kjell Engman "Atrist Choice" Kosta Boda, H=36, signerad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 6 2022-08-06 10:24:22 550 kr
Budgivare 1 2022-08-05 08:49:44 500 kr
Budgivare 6 2022-08-06 10:24:19 450 kr
Budgivare 1 2022-08-04 20:57:28 400 kr
Budgivare 5 2022-08-04 17:14:20 350 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:33 300 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:32:30 250 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:33 200 kr
Budgivare 3 2022-08-02 20:27:48 175 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:33 150 kr
Budgivare 3 2022-08-02 20:27:41 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:33 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 19:49:33 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:47:33 50 kr