Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 09 AUG 19:50
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Utomhusbelysning
nr. 631798

Utomhusbelysning, 4 st, Gnosjö Belysning, H=26

Anmärkningar: Färgbortfall, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 19:15:48 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 21:32:45 50 kr