Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 AUG 19:43
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Grästrimmer
nr. 631801

Grästrimmer, Bosch, batteridriven + extraljus

Anmärkningar: Ej testad på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-08-05 20:04:18 250 kr
Budgivare 2 2022-08-02 20:59:05 200 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:04:15 200 kr
Budgivare 2 2022-08-02 20:59:05 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:57:39 150 kr
Budgivare 2 2022-08-02 20:59:05 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 20:57:23 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 20:59:05 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:58:34 50 kr