Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 19:56
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vas Rörstrand
nr. 631806

Vas Rörstrand, glas, mm. bla Kosta Boda, H=18 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 07:44:16 350 kr
Budgivare 5 2022-08-07 16:57:09 300 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:29:09 250 kr
Budgivare 5 2022-08-07 16:56:52 250 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:29:09 200 kr
Budgivare 2 2022-08-07 00:12:05 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:29:09 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 22:41:51 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:00:18 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 05:10:50 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 19:59:33 50 kr