Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 09 AUG 19:58
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skål
nr. 631807

Skål. Sven Palmqvist, skål, "Selena", Orrefors, H=6

Anmärkningar: Repor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 19:51:03 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 19:44:27 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 03:14:12 50 kr