Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 09 AUG 20:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kandelaber
nr. 631808

Kandelaber, skålar, mm. H=48

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 00:44:48 125 kr
Budgivare 3 2022-08-09 12:39:10 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:03:46 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:01:01 50 kr