Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 AUG 19:47
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kandelaber
nr. 631810

Kandelaber, hängande, smide och keramik, H = 64

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 19:32:07 250 kr
Budgivare 6 2022-08-06 21:43:25 200 kr
Budgivare 5 2022-08-06 12:38:07 175 kr
Budgivare 4 2022-08-06 10:10:35 150 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:46:03 125 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:40:44 100 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:45:58 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:40:44 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:07:00 50 kr