Auktionen avslutad:
3 100 kr
Avslutas: 09 AUG 20:10
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Metallsvarv
nr. 631813

Metallsvarv med tillbehör monterad på symaskinsunderrede, H=77

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (43 bud)
Budgivare 8 2022-08-09 20:07:10 3 100 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:48:22 3 000 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:48:22 2 800 kr
Budgivare 8 2022-08-09 18:35:53 2 700 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:48:22 2 600 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:12:20 2 500 kr
Budgivare 7 2022-08-03 22:12:20 2 200 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:35 2 100 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 2 000 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:33 2 000 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 1 900 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:29 1 800 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 1 700 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:26 1 600 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 1 500 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:24 1 400 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 1 300 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:21 1 200 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:19 1 000 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 950 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:16 900 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 850 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:13 800 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 750 kr
Budgivare 6 2022-08-03 20:26:10 700 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:50:40 650 kr
Budgivare 4 2022-08-03 15:56:20 600 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:33:17 550 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:56:09 500 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:33:13 500 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:56:09 450 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:33:11 400 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:56:09 350 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:33:08 300 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:56:09 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:33:06 200 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:56:09 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 00:33:02 150 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:56:09 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 22:40:37 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:56:09 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:53:03 50 kr