Auktionen avslutad:
2 000 kr
Avslutas: 09 AUG 20:16
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kamin
nr. 631814

Kamin, Husqvarna Nr 51, H=112

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (39 bud)
Budgivare 9 2022-08-09 20:13:14 2 000 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:13:41 2 000 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:12:06 1 900 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:12:59 1 900 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:10:20 1 800 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:11:06 1 800 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:07:47 1 700 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:09:02 1 700 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:02:02 1 600 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:07:32 1 600 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:02:02 1 500 kr
Budgivare 2 2022-08-09 20:05:47 1 400 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:02:02 1 300 kr
Budgivare 2 2022-08-09 19:51:42 1 200 kr
Budgivare 7 2022-08-06 21:27:45 1 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 11:21:14 1 000 kr
Budgivare 7 2022-08-06 02:43:04 950 kr
Budgivare 8 2022-08-04 07:13:48 900 kr
Budgivare 7 2022-08-04 00:21:19 850 kr
Budgivare 4 2022-08-03 10:36:33 800 kr
Budgivare 7 2022-08-04 00:21:17 800 kr
Budgivare 4 2022-08-03 10:36:33 750 kr
Budgivare 7 2022-08-04 00:21:15 700 kr
Budgivare 4 2022-08-03 10:36:33 650 kr
Budgivare 7 2022-08-04 00:21:13 600 kr
Budgivare 4 2022-08-03 10:36:33 550 kr
Budgivare 6 2022-08-03 10:18:04 500 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:18:07 450 kr
Budgivare 6 2022-08-03 10:18:02 400 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:18:07 350 kr
Budgivare 6 2022-08-03 10:17:59 300 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:18:07 250 kr
Budgivare 5 2022-08-03 01:10:59 200 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:18:07 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 01:10:55 150 kr
Budgivare 4 2022-08-02 23:18:07 125 kr
Budgivare 3 2022-08-02 22:38:10 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 20:58:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:14:34 50 kr