Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 09 AUG 20:12
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kamin
nr. 631815

Kamin, Husqvarna Nr 78, H=78

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 9 2022-08-08 14:37:58 750 kr
Budgivare 10 2022-08-09 14:10:25 700 kr
Budgivare 9 2022-08-08 14:37:58 650 kr
Budgivare 7 2022-08-06 02:42:52 600 kr
Budgivare 6 2022-08-04 20:38:07 550 kr
Budgivare 5 2022-08-04 15:18:35 500 kr
Budgivare 6 2022-08-04 07:53:18 450 kr
Budgivare 8 2022-08-04 07:14:07 400 kr
Budgivare 7 2022-08-04 00:20:55 350 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:52:11 300 kr
Budgivare 5 2022-08-03 16:04:23 250 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:52:08 250 kr
Budgivare 5 2022-08-03 16:04:23 200 kr
Budgivare 6 2022-08-03 17:52:06 175 kr
Budgivare 5 2022-08-03 16:04:23 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 10:18:29 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 07:51:06 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 03:24:33 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 22:37:55 50 kr