Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 19:48
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glöggkoppar
nr. 631816

Glöggkoppar, Rörstrand, 14 st + julgransfot

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-08-07 13:43:55 350 kr
Budgivare 4 2022-08-09 08:58:36 300 kr
Budgivare 2 2022-08-07 13:43:55 250 kr
Budgivare 3 2022-08-08 21:07:55 200 kr
Budgivare 2 2022-08-07 13:43:55 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 21:07:46 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 00:41:34 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:05:56 50 kr