Auktionen avslutad:
2 300 kr
Avslutas: 09 AUG 20:18
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Verktyg
nr. 631822

Verktyg från urmakeri, delar till fickur, reservdelar, barmoter, lampor (bla Luxo) mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 20:14:44 2 300 kr
Budgivare 6 2022-08-09 20:07:10 2 200 kr
Budgivare 7 2022-08-09 20:14:03 2 100 kr
Budgivare 6 2022-08-04 20:58:35 1 400 kr
Budgivare 1 2022-08-09 20:02:35 1 300 kr
Budgivare 6 2022-08-04 08:39:35 1 200 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:51:23 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:50:10 1 000 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:51:21 1 000 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:50:10 950 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:51:19 900 kr
Budgivare 6 2022-08-03 18:50:10 850 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:53:00 800 kr
Budgivare 5 2022-08-03 17:53:00 650 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:51:32 600 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:51:32 450 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:33:03 400 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:51:22 350 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:33:03 300 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:51:18 250 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:33:03 200 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:51:15 175 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:33:03 150 kr
Budgivare 4 2022-08-03 17:51:11 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:33:03 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 07:35:52 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:34:32 50 kr