Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 09 AUG 19:53
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasmuggar
nr. 631827

Glasmuggar, 10 st, Grand Cru

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 19:03:29 100 kr
Budgivare 2 2022-08-07 06:09:32 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:07:19 50 kr