Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 09 AUG 20:26
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Rengöringsmaskiner
nr. 631828

Rengöringsmaskiner från urmakeri, 1900-tal

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-08-04 20:06:24 150 kr
Budgivare 4 2022-08-09 00:53:34 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 20:06:24 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 07:18:33 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:42:43 50 kr