Auktionen avslutad:
4 000 kr
Avslutas: 09 AUG 20:35
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 631834

Taklampa, 1900-talets mitt, metall och glaskupor, H=66

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (47 bud)
Budgivare 9 2022-08-09 20:12:30 4 000 kr
Budgivare 7 2022-08-09 20:32:05 3 900 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:12:30 3 800 kr
Budgivare 7 2022-08-09 20:29:17 3 700 kr
Budgivare 9 2022-08-09 20:12:30 3 600 kr
Budgivare 7 2022-08-09 19:58:49 3 500 kr
Budgivare 9 2022-08-09 06:06:38 3 400 kr
Budgivare 7 2022-08-09 19:58:39 3 400 kr
Budgivare 9 2022-08-09 06:06:38 3 300 kr
Budgivare 7 2022-08-09 19:56:08 3 200 kr
Budgivare 9 2022-08-09 06:06:38 3 100 kr
Budgivare 7 2022-08-09 07:16:15 3 000 kr
Budgivare 9 2022-08-09 06:06:38 2 900 kr
Budgivare 7 2022-08-09 07:16:07 2 800 kr
Budgivare 9 2022-08-09 06:06:38 2 700 kr
Budgivare 7 2022-08-08 22:48:18 2 600 kr
Budgivare 9 2022-08-08 19:24:43 2 500 kr
Budgivare 7 2022-08-08 21:15:11 2 400 kr
Budgivare 9 2022-08-08 19:24:43 2 300 kr
Budgivare 7 2022-08-08 21:14:42 2 200 kr
Budgivare 9 2022-08-08 19:24:43 2 100 kr
Budgivare 7 2022-08-08 21:14:33 2 000 kr
Budgivare 9 2022-08-08 19:24:43 1 900 kr
Budgivare 7 2022-08-08 21:14:19 1 800 kr
Budgivare 9 2022-08-08 19:24:43 1 700 kr
Budgivare 5 2022-08-08 19:04:35 1 600 kr
Budgivare 5 2022-08-08 19:04:35 1 400 kr
Budgivare 7 2022-08-08 14:57:01 1 300 kr
Budgivare 8 2022-08-08 13:25:25 1 200 kr
Budgivare 7 2022-08-05 23:26:28 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-05 23:21:05 1 000 kr
Budgivare 7 2022-08-05 23:26:06 950 kr
Budgivare 6 2022-08-05 23:21:05 900 kr
Budgivare 7 2022-08-05 23:26:00 850 kr
Budgivare 6 2022-08-05 23:21:05 800 kr
Budgivare 7 2022-08-05 23:25:56 750 kr
Budgivare 6 2022-08-05 23:21:05 700 kr
Budgivare 5 2022-08-03 00:54:40 650 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:41:56 600 kr
Budgivare 5 2022-08-03 00:54:38 600 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:41:56 550 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:43:21 500 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:43:21 150 kr
Budgivare 3 2022-08-02 21:28:57 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:43:21 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:02:27 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:43:21 50 kr