Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 09 AUG 20:32
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ljusstakar
nr. 631835

Ljusstakar, mässing, 18-1900-tal, H=13 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-08-02 22:49:07 500 kr
Budgivare 6 2022-08-08 19:17:40 450 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:49:07 400 kr
Budgivare 5 2022-08-05 21:00:29 350 kr
Budgivare 4 2022-08-02 22:49:07 300 kr
Budgivare 3 2022-08-02 22:15:08 250 kr
Budgivare 3 2022-08-02 22:15:08 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:10:08 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:00:45 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:40:34 50 kr