Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 09 AUG 19:59
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 631839

Damcykel, Crescent, 26 tum, 3 vxl

Anmärkningar: Saknar däck, sadel skadad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 8 2022-08-09 19:55:42 450 kr
Budgivare 7 2022-08-08 21:59:30 400 kr
Budgivare 2 2022-08-08 20:06:52 350 kr
Budgivare 6 2022-08-07 19:41:20 300 kr
Budgivare 5 2022-08-05 20:59:48 250 kr
Budgivare 4 2022-08-04 15:55:15 200 kr
Budgivare 5 2022-08-04 13:23:33 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 13:22:08 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 02:27:32 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 10:08:07 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 05:13:09 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:14:49 50 kr