Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 09 AUG 20:01
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damcykel
nr. 631841

Damcykel, Husqvarna, 1950-60-tal, 28 tum

Anmärkningar: Repobjekt

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 19:47:19 350 kr
Budgivare 5 2022-08-07 18:46:49 300 kr
Budgivare 3 2022-08-07 16:17:14 250 kr
Budgivare 4 2022-08-06 21:45:56 200 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:38:29 175 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:42:03 150 kr
Budgivare 3 2022-08-05 20:38:21 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:42:03 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:44:56 100 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:44:56 50 kr