Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 09 AUG 20:02
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Häng-
nr. 631843

Häng- och stuprännedelar, 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 2 2022-08-09 07:38:50 300 kr
Budgivare 3 2022-08-09 00:42:42 250 kr
Budgivare 2 2022-08-08 11:03:21 200 kr
Budgivare 3 2022-08-09 00:41:28 200 kr
Budgivare 2 2022-08-08 11:03:21 175 kr
Budgivare 3 2022-08-09 00:41:06 150 kr
Budgivare 2 2022-08-08 11:03:21 125 kr
Budgivare 1 2022-08-06 08:58:05 100 kr
Budgivare 1 2022-08-06 08:57:51 50 kr