Aktuellt bud:
100 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 20:42
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
15h, 54m, 14s
Malmö
Spara i minneslista
Veronica Sofie
nr. 631846

Veronica Sofie, "Siluette" plexiglas, 36/130, H=26

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-08-04 21:19:47 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 12:22:54 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:01:31 50 kr