Aktuellt bud:
200 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 20:44
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
16h, 21m, 58s
Malmö
Spara i minneslista
Bronsskulptur
nr. 631847

Bronsskulptur, oidentifierad konstnär, 5/60, H=21, daterad 2008

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-08-06 21:56:36 200 kr
Budgivare 3 2022-08-06 12:53:18 175 kr
Budgivare 4 2022-08-05 22:46:15 150 kr
Budgivare 3 2022-08-05 16:48:23 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 16:17:17 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:26:31 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:01:28 50 kr