Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 09 AUG 20:46
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Alesis
nr. 631848

Alesis, Samplepad 4

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-08-07 09:24:44 700 kr
Budgivare 3 2022-08-03 23:18:10 650 kr
Budgivare 4 2022-08-07 08:46:02 600 kr
Budgivare 3 2022-08-03 23:18:10 550 kr
Budgivare 4 2022-08-07 08:44:40 500 kr
Budgivare 3 2022-08-03 23:18:10 400 kr
Budgivare 1 2022-08-03 11:46:09 350 kr
Budgivare 1 2022-08-03 11:46:09 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:52:03 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 11:46:09 50 kr