Aktuellt bud:
600 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 20:48
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
17h, 24m, 25s
Malmö
Spara i minneslista
Agneta Karlsson
nr. 631849

Agneta Karlsson olja på duk, 60,5x50,5cm, oramad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-08-07 09:16:13 600 kr
Budgivare 2 2022-08-07 09:01:55 550 kr
Budgivare 3 2022-08-07 08:51:01 500 kr
Budgivare 2 2022-08-07 09:01:50 500 kr
Budgivare 3 2022-08-07 08:51:01 350 kr
Budgivare 2 2022-08-07 09:01:39 300 kr
Budgivare 3 2022-08-07 08:43:18 100 kr
Budgivare 2 2022-08-06 00:29:51 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 18:00:38 50 kr