Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 09 AUG 20:58
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kaffeservis
nr. 631854

Kaffeservis, Bing &Gröndal, julrosen

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 05:01:48 500 kr
Budgivare 6 2022-08-07 08:36:27 450 kr
Budgivare 5 2022-08-04 05:13:39 400 kr
Budgivare 4 2022-08-03 13:50:31 350 kr
Budgivare 5 2022-08-04 05:13:37 350 kr
Budgivare 4 2022-08-03 13:50:31 300 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:47:05 250 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:47:05 125 kr
Budgivare 3 2022-08-03 13:22:44 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 21:47:05 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:59:55 50 kr