Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 09 AUG 21:10
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Takbox
nr. 631862

Takbox, längd 230 cm, 2 nycklar

Anmärkningar: Väderbiten

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-08-09 20:20:16 175 kr
Budgivare 2 2022-08-09 16:16:46 150 kr
Budgivare 1 2022-08-09 20:20:12 150 kr
Budgivare 2 2022-08-08 17:20:53 125 kr
Budgivare 3 2022-08-08 12:06:17 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 12:54:43 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 08:48:57 50 kr