Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 21:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
16h, 38m, 44s
Malmö
Spara i minneslista
Marinmålning
nr. 631872

Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 45x37

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-08 13:49:11 50 kr