Aktuellt bud:
50 kr

Bjud!
Avslutas: 09 AUG 21:28
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
17h, 6m, 33s
Malmö
Spara i minneslista
Erik Jean
nr. 631873

Erik Jean, olja på duk, 73x51

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-08-08 18:36:46 50 kr