Auktionen avslutad:
3 000 kr
Avslutas: 10 AUG 19:02
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrcykel SBC
nr. 631874

Herrcykel SBC 59 State, 28", 2 växlar (vändbart bakhjul)

Anmärkningar: Mindre slitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 3 2022-08-10 18:59:57 3 000 kr
Budgivare 4 2022-08-10 15:32:26 2 900 kr
Budgivare 3 2022-08-10 18:59:48 2 900 kr
Budgivare 4 2022-08-10 15:32:26 2 800 kr
Budgivare 3 2022-08-10 18:59:40 2 700 kr
Budgivare 4 2022-08-10 15:32:26 2 600 kr
Budgivare 3 2022-08-10 18:59:31 2 500 kr
Budgivare 4 2022-08-06 17:55:15 1 900 kr
Budgivare 3 2022-08-06 00:33:36 1 800 kr
Budgivare 4 2022-08-06 17:54:49 1 700 kr
Budgivare 3 2022-08-06 00:33:36 1 600 kr
Budgivare 2 2022-08-05 22:15:40 1 500 kr
Budgivare 3 2022-08-06 00:33:13 1 500 kr
Budgivare 2 2022-08-05 22:15:40 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:21:07 50 kr