Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 10 AUG 19:05
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mountainbike Cheyenne
nr. 631875

Mountainbike Cheyenne, Satanta, 21 växlar, Shimano, 26"

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-08-10 19:02:00 250 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:46:19 200 kr
Budgivare 3 2022-08-10 19:01:54 200 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:46:19 175 kr
Budgivare 3 2022-08-10 19:01:44 150 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:46:19 125 kr
Budgivare 1 2022-08-09 00:37:36 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 22:38:48 75 kr
Budgivare 1 2022-08-06 21:42:48 50 kr