Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 09 AUG 20:10
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Terrin
nr. 631876

Terrin + fat, KD, L = 45 o mindre

Anmärkningar: Terrin andrasortering

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 3 2022-08-09 20:07:22 600 kr
Budgivare 5 2022-08-09 19:54:17 550 kr
Budgivare 4 2022-08-08 02:00:11 500 kr
Budgivare 2 2022-08-03 17:37:49 450 kr
Budgivare 4 2022-08-08 02:00:07 400 kr
Budgivare 2 2022-08-03 17:37:49 350 kr
Budgivare 3 2022-08-05 21:27:30 300 kr
Budgivare 2 2022-08-03 17:37:33 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:33:17 200 kr
Budgivare 2 2022-08-03 13:36:28 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:33:12 150 kr
Budgivare 2 2022-08-03 13:36:28 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 17:33:07 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 13:36:28 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 20:11:22 50 kr