Auktionen avslutad:
1 300 kr
Avslutas: 09 AUG 20:11
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kakfat
nr. 631878

Kakfat, D = 20 + kanna, H = 18, KD, "Musselmalet", "halvblond" + kakfat, KD Sommarfugl, D = 23,5

Anmärkningar: Lågt kakfat m. nagg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 7 2022-08-09 20:08:18 1 300 kr
Budgivare 8 2022-08-09 20:07:34 1 200 kr
Budgivare 4 2022-08-09 20:03:02 1 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 19:57:37 1 000 kr
Budgivare 2 2022-08-09 10:02:57 950 kr
Budgivare 11 2022-08-08 21:46:02 900 kr
Budgivare 10 2022-08-08 21:47:07 900 kr
Budgivare 11 2022-08-08 21:46:02 850 kr
Budgivare 10 2022-08-08 16:45:31 800 kr
Budgivare 9 2022-08-08 02:00:49 750 kr
Budgivare 8 2022-08-06 02:05:34 700 kr
Budgivare 4 2022-08-04 17:26:53 650 kr
Budgivare 7 2022-08-05 21:27:46 650 kr
Budgivare 4 2022-08-04 17:26:53 600 kr
Budgivare 6 2022-08-04 17:56:14 550 kr
Budgivare 4 2022-08-04 17:26:53 500 kr
Budgivare 6 2022-08-03 19:43:11 450 kr
Budgivare 4 2022-08-03 13:49:05 400 kr
Budgivare 6 2022-08-03 19:43:08 350 kr
Budgivare 4 2022-08-03 13:49:05 300 kr
Budgivare 6 2022-08-03 19:43:04 250 kr
Budgivare 4 2022-08-03 13:49:05 200 kr
Budgivare 5 2022-08-03 18:25:56 175 kr
Budgivare 4 2022-08-03 13:49:05 150 kr
Budgivare 3 2022-08-02 23:27:32 125 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:03:08 100 kr
Budgivare 2 2022-08-02 22:30:49 75 kr
Budgivare 1 2022-08-02 21:03:08 50 kr