Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 10 AUG 19:12
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Eric Rhönnstad
nr. 631885

Eric Rhönnstad, olja på pannå, 35x25

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 19:09:31 100 kr
Budgivare 2 2022-08-09 21:24:42 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:27:58 50 kr