Aktuellt bud:
1 600 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:02
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
2h, 36m, 45s
Kristianstad
Spara i minneslista
Värja
nr. 631886

Värja, Svalling Eskilstuna, modell 1897, tot L = 114

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 8 2022-08-06 18:03:35 1 600 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:39:14 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-05 16:04:25 1 500 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:39:14 1 400 kr
Budgivare 6 2022-08-04 14:14:49 1 300 kr
Budgivare 5 2022-08-04 07:39:14 1 200 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:55 1 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 1 000 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:51 1 000 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 950 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:47 900 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 850 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:42 800 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 750 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:39 700 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 650 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:36 600 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 550 kr
Budgivare 4 2022-08-03 21:57:29 500 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 450 kr
Budgivare 3 2022-08-03 21:16:43 400 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:01:42 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:47:24 50 kr