Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 10 AUG 19:04
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Utekruka
nr. 631888

Utekruka med underfat D=50 H=42

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 8 2022-08-10 08:48:32 1 600 kr
Budgivare 9 2022-08-10 07:45:41 1 500 kr
Budgivare 8 2022-08-10 03:54:19 1 400 kr
Budgivare 9 2022-08-09 21:37:50 1 300 kr
Budgivare 8 2022-08-06 09:50:58 1 200 kr
Budgivare 7 2022-08-06 08:13:04 1 100 kr
Budgivare 8 2022-08-06 08:05:50 1 000 kr
Budgivare 7 2022-08-06 08:12:36 1 000 kr
Budgivare 8 2022-08-06 08:05:50 900 kr
Budgivare 7 2022-08-06 08:12:23 850 kr
Budgivare 8 2022-08-06 08:05:50 650 kr
Budgivare 7 2022-08-06 07:41:42 600 kr
Budgivare 7 2022-08-06 07:41:42 300 kr
Budgivare 6 2022-08-05 21:41:13 250 kr
Budgivare 4 2022-08-04 04:56:12 200 kr
Budgivare 5 2022-08-04 09:46:13 175 kr
Budgivare 4 2022-08-04 04:56:12 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 00:03:58 125 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:48:06 100 kr
Budgivare 3 2022-08-04 00:03:55 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 20:48:06 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:58:11 50 kr