Aktuellt bud:
1 500 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:05
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
1d, 16h, 6m, 4s
Kristianstad
Spara i minneslista
Curt Hillfon
nr. 631890

Curt Hillfon, -82, serigrafi EA V/VII, 77 x 51

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 2 2022-08-07 19:05:28 1 500 kr
Budgivare 5 2022-08-07 09:54:04 1 400 kr
Budgivare 2 2022-08-06 10:22:22 1 300 kr
Budgivare 4 2022-08-05 21:09:08 1 200 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:32:59 1 100 kr
Budgivare 4 2022-08-05 19:37:53 1 000 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:32:52 1 000 kr
Budgivare 4 2022-08-05 19:37:53 950 kr
Budgivare 2 2022-08-05 20:32:43 900 kr
Budgivare 4 2022-08-05 19:37:53 850 kr
Budgivare 2 2022-08-05 15:00:41 800 kr
Budgivare 4 2022-08-05 13:00:45 750 kr
Budgivare 2 2022-08-05 15:00:38 700 kr
Budgivare 4 2022-08-05 13:00:45 650 kr
Budgivare 2 2022-08-05 15:00:33 600 kr
Budgivare 4 2022-08-05 13:00:45 550 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:39:58 500 kr
Budgivare 4 2022-08-05 13:00:37 500 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:39:58 450 kr
Budgivare 4 2022-08-05 13:00:18 400 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:39:26 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 17:32:33 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:21:32 50 kr