Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 10 AUG 19:29
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 631898

Figurin, porslin, L=50

Anmärkningar: Smuts

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 8 2022-08-10 19:25:22 800 kr
Budgivare 7 2022-08-10 19:26:12 750 kr
Budgivare 8 2022-08-10 19:25:22 700 kr
Budgivare 7 2022-08-10 19:25:45 650 kr
Budgivare 8 2022-08-10 19:25:22 600 kr
Budgivare 7 2022-08-10 19:24:46 550 kr
Budgivare 6 2022-08-10 19:13:35 500 kr
Budgivare 5 2022-08-10 18:52:18 450 kr
Budgivare 6 2022-08-10 19:13:27 450 kr
Budgivare 5 2022-08-10 18:52:18 400 kr
Budgivare 6 2022-08-10 19:13:11 350 kr
Budgivare 5 2022-08-10 18:52:18 300 kr
Budgivare 4 2022-08-05 21:36:26 250 kr
Budgivare 1 2022-08-10 16:23:49 250 kr
Budgivare 4 2022-08-05 21:36:26 200 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:46:22 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:46:22 150 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:13:04 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:46:22 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 17:50:01 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:40:23 50 kr