Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 10 AUG 19:39
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Akustiskgitarr
nr. 631904

Akustiskgitarr, Samick, väska, L=102

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 7 2022-08-10 19:36:31 400 kr
Budgivare 4 2022-08-07 08:45:17 350 kr
Budgivare 6 2022-08-10 19:36:22 300 kr
Budgivare 4 2022-08-07 08:45:17 250 kr
Budgivare 5 2022-08-09 01:14:02 200 kr
Budgivare 4 2022-08-07 08:45:17 125 kr
Budgivare 3 2022-08-05 09:58:02 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 09:10:04 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 07:27:28 50 kr