Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 10 AUG 19:40
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Tobaksburk
nr. 631906

Tobaksburk, skuren dekor, daterad 1941, H=19

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 4 2022-08-06 18:21:08 250 kr
Budgivare 1 2022-08-06 20:25:39 200 kr
Budgivare 4 2022-08-06 18:21:08 175 kr
Budgivare 2 2022-08-05 08:40:29 150 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:51:34 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 22:05:39 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:51:34 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 09:17:45 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:51:34 50 kr