100 kr

Avslutas: 10 AUG 19:09
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
1d, 16h, 20m, 4s
Oidentifierad
nr. 631908

Oidentifierad konstnär, färglitografi 183/200, 60 x 47, otydligt signerad

Budgivare 1 2022-08-04 13:29:58 100 kr
Budgivare 2 2022-08-08 22:34:11 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 13:29:58 50 kr