Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 20:14
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
3h, 43m, 46s
Malmö
Spara i minneslista
Dockvagn
nr. 631932

Dockvagn, 1900-talets början, Längd=65cm, trä, metall, skinn

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-10 16:19:08 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 21:02:18 50 kr