Aktuellt bud:
4 600 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 19:19
Utropspris:  5 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
2h, 2m, 53s
Kristianstad
Spara i minneslista
Guldmedalj
nr. 631935

Guldmedalj, 23 K, "För Nit och Redlighet i Rikets tjänst", D =24 mm, 12,5 g.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (37 bud)
Budgivare 9 2022-08-08 17:11:50 4 600 kr
Budgivare 10 2022-08-09 21:39:31 4 500 kr
Budgivare 9 2022-08-08 17:11:50 4 400 kr
Budgivare 5 2022-08-07 17:32:31 4 300 kr
Budgivare 6 2022-08-07 16:57:43 4 200 kr
Budgivare 5 2022-08-07 12:42:58 4 100 kr
Budgivare 8 2022-08-07 11:52:22 4 000 kr
Budgivare 8 2022-08-07 11:52:22 3 900 kr
Budgivare 7 2022-08-05 22:24:56 3 800 kr
Budgivare 7 2022-08-05 22:24:56 3 600 kr
Budgivare 5 2022-08-06 15:10:35 3 500 kr
Budgivare 7 2022-08-05 22:24:46 3 400 kr
Budgivare 6 2022-08-04 21:30:21 3 300 kr
Budgivare 5 2022-08-04 17:17:55 3 200 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 3 100 kr
Budgivare 5 2022-08-04 17:17:48 3 100 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 2 800 kr
Budgivare 5 2022-08-04 17:17:43 2 700 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 2 600 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:50:11 2 500 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 2 000 kr
Budgivare 4 2022-08-03 22:49:14 1 900 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 600 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:23:17 550 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 500 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:23:00 450 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 400 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:57 350 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 300 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:53 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 200 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:50 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 150 kr
Budgivare 3 2022-08-03 22:22:46 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 21:33:13 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 19:29:06 50 kr