Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 10 AUG 21:02
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Leksaksbilar
nr. 631969

Leksaksbilar, Matchbox, Corgi, Polistil, New-Ray, Politoys mm, Drake 007, nyckelringar Star Wars, orginalförpackningar, 1900-tal/2000-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 7 2022-08-10 20:58:24 700 kr
Budgivare 6 2022-08-09 16:19:59 650 kr
Budgivare 6 2022-08-09 16:18:27 600 kr
Budgivare 5 2022-08-08 19:48:44 550 kr
Budgivare 4 2022-08-07 11:53:28 500 kr
Budgivare 5 2022-08-08 19:48:41 500 kr
Budgivare 4 2022-08-07 11:53:28 450 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:23:49 400 kr
Budgivare 4 2022-08-07 11:53:19 400 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:23:49 350 kr
Budgivare 4 2022-08-07 11:53:11 300 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:23:49 250 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:05:24 200 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:23:38 175 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:05:24 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 16:06:29 125 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:05:24 50 kr