Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 21:04
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
4h, 40m, 55s
Malmö
Spara i minneslista
Leksaksbilar Corgi Toys
nr. 631970

Leksaksbilar Corgi Toys, 1900-talets andra hälft, merparten i obrutna förpackningar

Anmärkningar: Tillsynes obegagnat

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-08-04 10:06:59 400 kr
Budgivare 3 2022-08-09 00:49:40 400 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:06:59 350 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:11:21 300 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:06:59 175 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:11:05 150 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:06:59 50 kr