Aktuellt bud:
550 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 21:06
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
5h, 9m, 54s
Malmö
Spara i minneslista
Leksaksbilar
nr. 631971

Leksaksbilar, Matchbox, Corgi Toys, Lesney, Solido mm, Leksaksflygplan Cragstan, 1900-talets andra hälft

Anmärkningar: Delar saknas, delvis färgbortfall

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 1 2022-08-04 10:08:28 550 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:09:46 500 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:08:28 400 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:09:33 350 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:08:28 250 kr
Budgivare 2 2022-08-04 11:09:14 200 kr
Budgivare 1 2022-08-04 10:08:28 50 kr