Aktuellt bud:
400 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 21:10
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
4h, 0m, 24s
Malmö
Spara i minneslista
Plåtbilar
nr. 631973

Plåtbilar, Tekno, Tonka, Automobile Carrier (Japan), Minic Toys mm, 1900-tal, Märklin byggsats, Längd = 45cm och mindre

Anmärkningar: Merparten tillsynes obegagnade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-08-09 01:29:02 400 kr
Budgivare 5 2022-08-06 21:53:05 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 10:10:49 300 kr
Budgivare 5 2022-08-06 21:53:00 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 10:10:49 200 kr
Budgivare 5 2022-08-05 19:24:31 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 10:10:49 150 kr
Budgivare 4 2022-08-04 12:22:58 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 10:10:49 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 07:21:38 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:02:40 50 kr