Aktuellt bud:
1 500 kr

Bjud!
Avslutas: 10 AUG 21:12
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
4h, 29m, 26s
Malmö
Spara i minneslista
Leksaksbilar
nr. 631974

Leksaksbilar, Corgi, Batman, 007, Mupparna, Helgonet mm, Politoys Walt Disney, 1900-talets andra hälft, Längd=18cm och mindre

Anmärkningar: Delar saknas, färgbortfall

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 4 2022-08-09 08:51:10 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-09 00:50:58 1 400 kr
Budgivare 6 2022-08-08 19:47:29 1 300 kr
Budgivare 4 2022-08-06 22:35:45 1 200 kr
Budgivare 6 2022-08-08 19:47:26 1 200 kr
Budgivare 4 2022-08-04 19:27:48 950 kr
Budgivare 5 2022-08-06 21:37:02 900 kr
Budgivare 4 2022-08-04 19:27:48 850 kr
Budgivare 5 2022-08-06 21:36:58 800 kr
Budgivare 4 2022-08-04 19:27:48 750 kr
Budgivare 5 2022-08-06 21:36:53 700 kr
Budgivare 4 2022-08-04 19:27:48 650 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 600 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 550 kr
Budgivare 3 2022-08-04 11:07:53 500 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 450 kr
Budgivare 3 2022-08-04 11:07:31 400 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 350 kr
Budgivare 3 2022-08-04 11:07:23 300 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 250 kr
Budgivare 3 2022-08-04 11:07:07 200 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 175 kr
Budgivare 3 2022-08-04 11:07:02 150 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 125 kr
Budgivare 3 2022-08-04 11:06:53 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 10:11:56 75 kr
Budgivare 1 2022-08-04 07:21:57 50 kr