400 kr

Avslutas: 10 AUG 21:16
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
5h, 30m, 12s
Leksaksbilar
nr. 631976

Leksaksbilar, VW buss (BW 460-15) plåt, Karman Ghia Ideal plast, Ferrari plast, 1900-tal, Längd=22cm och mindre

Anmärkningar: Mindre bruksslitage

Budgivare 1 2022-08-03 21:17:49 400 kr
Budgivare 4 2022-08-08 16:38:05 350 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:17:49 300 kr
Budgivare 4 2022-08-08 16:38:01 250 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:17:49 200 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:24:53 175 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:17:49 150 kr
Budgivare 3 2022-08-05 19:24:49 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:17:49 100 kr
Budgivare 2 2022-08-04 22:51:16 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 21:17:49 50 kr