Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 10 AUG 21:15
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Dragg
nr. 631977

Dragg, spik, skruv, beslag, mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-08-10 20:47:25 75 kr
Budgivare 1 2022-08-10 13:09:09 50 kr