Auktionen avslutad:
2 900 kr
Avslutas: 10 AUG 21:32
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Leksaksbåt
nr. 631983

Leksaksbåt "City of New York", hjulångare, gjutjärn, 1900-tal, L=38cm

Anmärkningar: Ytrost

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (43 bud)
Budgivare 6 2022-08-10 21:29:45 2 900 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:29:17 2 800 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:27:32 2 700 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:27:09 2 600 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:27:26 2 500 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:27:09 2 400 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:25:46 2 300 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:25:39 2 200 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:25:42 2 200 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:25:16 2 100 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:25:37 2 100 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:25:16 2 000 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:25:31 1 900 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:25:16 1 800 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:25:07 1 700 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:24:52 1 600 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:25:03 1 500 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:24:52 1 400 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:24:24 1 300 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:23:55 1 200 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:24:19 1 200 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:23:55 1 100 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:24:11 1 000 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:23:55 950 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:23:32 900 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:22:41 850 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:23:27 800 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:22:41 750 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:23:18 700 kr
Budgivare 7 2022-08-10 21:22:41 650 kr
Budgivare 6 2022-08-10 21:21:39 600 kr
Budgivare 4 2022-08-09 14:01:39 550 kr
Budgivare 5 2022-08-06 10:26:50 500 kr
Budgivare 5 2022-08-06 10:26:50 450 kr
Budgivare 4 2022-08-06 14:20:27 400 kr
Budgivare 5 2022-08-06 10:26:33 350 kr
Budgivare 4 2022-08-05 08:48:09 300 kr
Budgivare 5 2022-08-06 10:26:20 300 kr
Budgivare 4 2022-08-04 12:14:51 150 kr
Budgivare 3 2022-08-04 10:41:55 125 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:03:18 100 kr
Budgivare 2 2022-08-03 22:25:57 75 kr
Budgivare 1 2022-08-03 22:03:18 50 kr