Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 11 AUG 19:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hockeybilder
nr. 631986

Hockeybilder i pärm, 1990-tal

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 1 2022-08-10 23:45:00 100 kr
Budgivare 2 2022-08-05 19:18:29 75 kr
Budgivare 1 2022-08-05 13:51:10 50 kr